Vítejte v našem Salzburg (Rakousko) Travel Guide!

Salzburg

Tato webová stránka je rozsáhlý průvodce pro město a stát, Salzburg v Rakousku. Obsahuje přibližně 1000 předmětů na Salcbursku: jeho kultura, turistické zajímavosti a jiné věci zájmů pro zahraniční turisty. Pokud je nám známo, Visit-Salzburg.net je nejrozsáhlejší online Salcburku průvodce v angličtině.

Co je divného Visit-Salzburg.net? Jsme všichni místní obyvatelé, většinou studentů nebo čerstvých absolventů Salcburské univerzity. To znamená, že naše cestovní průvodce nabízí Salzburg-první ruky, místní rady. To zahrnuje nejen obvyklé turistické věci, to také obsahuje mnoho opravdu užitečné důvěrných informací.

Visit-Salzburg.net má šest různých oddílů:

1). "Všeobecné informace" sekce bude poskytovat informace o základech Salzburg (zdraví a bezpečnost, právní otázky, navrhuje trasy, MHD, letiště, varování co nedělat, ...), stejně jako speciální témata (kulturního života v Salcburku, "The Sound of Music", lyžování ...).

2.) Naše "Photo" části přichází s několika "click-through fotogalerií, které obsahují více než 200 fotografií ze Salcburku. V duchu tohoto webu filosofie, snažili jsme se vyrovnat turistické stereotypní názory s původní fotografie Salzburg "vzdálený".

3). "Prohlídky" nabízí stovky článků na turistické zajímavosti v Salcburku. Nikdo by neměl chybět navrhl "10-nejlepší památek". Navíc, tam jsou články o atrakce pro individualistické zájmy. Mezi ně patří moderní architektury, kulturních zařízení a vybrané "skryté poklady".

4.) Naše "Salzburg Hotel Directory" uvádí několik hotelů, které platí za vstup. Tato webová stránka je udělat z dobré vůle, ale potřebujeme peníze na údržbu a rozvoj nových článků. Podpora z těchto hotelů pomáhá nám udržet stránky nahoru.

5). "Restaurace" sekce má několik základních článků o tom, kde najít slušné, tradiční jídlo pro spravedlivé ceny. Tato sekce je trochu málo rozvinuté. Na vědomí seznam pivnicích a kavárnách v Salcburku.

6.) "Okolí" obsahuje návrhy pro den-výlety v nejbližším okolí i vzdálenějších oblastí. Kromě toho má krátké články o oficiální turistická destinace Salcburska a informací pro každou jednotlivou obec Salzburg státu.

Překlad Visit-Salzburg.net

Visit-Salzburg.net je k dispozici pouze v angličtině. Tato stránka je jen tak-zvané "cílové stránky" pro lidi s různými rodnými jazyky. Pokud nemáte nemluví anglicky vůbec, možná budete chtít použít Google překlady nástroj k překládání našich Salzburg průvodce.

Go to: "Visit-Salzburg.net - Homepage"Visit-Salzburg.net