Witamy na naszej Salzburg (Austria) Travel Guide!

Salzburg

Ta strona jest obszerny przewodnik dla miasta i kraju związkowym Salzburg w Austrii. Zawiera on około 1000 artykułów w Salzburgu: jej kultury, atrakcji turystycznych i innych rzeczy interesów dla turystów zagranicznych. Zgodnie z naszą wiedzą, Visit-Salzburg.net jest najbardziej obszerny przewodnik dostępny online Salzburg w języku angielskim.

Co jest niezwykłego Visit-Salzburg.net? Jesteśmy wszyscy mieszkańcy, głównie studentów i absolwentów Uniwersytetu w Salzburgu. Oznacza to, że nasz przewodnik Salzburg Oferty z pierwszej ręki, lokalne rady. Obejmuje on nie tylko zwykłe turystyczne rzeczy, ale również zawiera wiele bardzo przydatnych informacji poufnych.

Visit-Salzburg.net ma sześć różnych sekcji:

1). "Informacje ogólne" rozdział zawiera informacje na temat podstaw Salzburg (ochrony zdrowia i bezpieczeństwa, kwestie prawne, sugerowane trasy, transport publiczny, lotnisko, ostrzeżenia rzeczy nie do zrobienia ...), jak również szczególne tematy (życia kulturalnego w Salzburgu, "The Sound of Music", jazda na nartach ...).

2). "Galerii" punkt jest kilka klikalności galerie zdjęć, które zawierają ponad 200 zdjęć z Salzburgu. Wzorując się na tej stronie filozofią, staraliśmy się równowagi stereotypowych poglądów turystycznych z oryginalnych zdjęć z Salzburgu "na uboczu".

3). "Zwiedzanie" znajdują setki artykułów na temat atrakcji turystycznych w Salzburgu. Nikt nie powinien przegapić sugerował "10 najlepszych atrakcji. Ponadto, istnieją artykuły na temat atrakcji dla indywidualisty interesów. Należą do nich nowoczesnej architektury, kultury i wybranych miejscach "ukrytych skarbów".

4). Nasze "Salzburg Hotel Directory" wymienia kilka hoteli, które płacą za wpis. Strona ta jest wykonywana z dobrej woli, ale musimy trochę pieniędzy na utrzymanie i rozwój nowych artykułów. Poparcie tych hoteli pomaga nam utrzymać się na stronie.

5). "Restauracja" sekcja ma kilka podstawowych artykułów na temat, gdzie można znaleźć przyzwoity, tradycyjne potrawy dla uczciwych cenach. Ta sekcja jest nieco niedopracowane. Zwróć uwagę na listę ogródków piwnych i kawiarni w Salzburgu.

6). "Okolice" zawiera propozycje wycieczek jednodniowych w bezpośrednim sąsiedztwie i bardziej odległych obszarów. Ponadto, ma krótkie artykuły o oficjalnych miejsc podróży w Salzburgu i informacji dla każdego z poszczególnych miejscowości Salzburg państwa.

Tłumaczenie Visit-Salzburg.net

Visit-Salzburg.net jest dostępna tylko w języku angielskim. Ta strona jest tylko tzw strona lądowania "dla ludzi o różnych językach ojczystych. Jeśli nie zna języka angielskiego na wszystkich, można użyć narzędzia Google tłumaczenia tłumaczenia naszego przewodnika w Salzburgu.

Go to: "Visit-Salzburg.net - Homepage"Visit-Salzburg.net