HOŞ GELDİNİZ Salzburg (Avusturya) Gezi Rehberi!

Salzburg

Bu web sitesinin şehir ve Salzburg Avusturya devlet için kapsamlı bir seyahat kılavuzudur. It Salzburg yaklaşık 1.000 makaleler içeriyor: kültür, gezi konumlar ve uluslararası ziyaretçiler için ilgi başka şeyler. Bildiğimiz için Visit-Salzburg.net İngilizce olarak en kapsamlı online Salzburg seyahat kılavuzudur.

Ne ziyaret olağan dışı Visit-Salzburg.net? Hepimiz halk, çoğunlukla öğrenci veya Salzburg Üniversitesi son mezunu. Bu bizim Salzburg seyahat rehberi, yerel danışma ilk elden sunuyor demektir. Sadece normal turistik eşya kapakları, o da gerçekten bilgi içinde yararlı birçok içerir.

Ziyaret Salzburg.net altı farklı bölümü vardır:

1.) "Genel Bilgi" bölümünde, Salzburg temelleri (sağlık ve güvenlik, hukuki konularda bilgi verecek, havalimanı yapmak şeyleri uyarıları değil ...) gibi özel konular (kültürel yaşam güzergahlar, kamu taşıma önerdi music ", kayak ...). The Sound of Salzburg," içinde

2.) Bizim "Fotoğraf" bölümünde birkaç tıklama ile geliyor bu Salzburg 200'den fazla resim içeren fotoğraf galerileri ile. Bu web sitesinin felsefesinin hatları boyunca, biz uğrak bir Salzburg "kapalı orijinal fotoğrafları ile klişeleşmiş turistik hit dengelemek için" çalıştı.

3.) "Çevre gezileri" bölümünde Salzburg gezi konumlar bir makaleler yüzlerce sunmaktadır. Kimse önerilen "10 özledim gerektiğini iyi sights. Ayrıca, bireysel çıkarları için konumlar üzerine makaleleri vardır. Bu "gizli hazineler modern mimari, kültürel mekanları ve seçilmiş bulunmaktadır.

4.) Bizim "Salzburg Otel Rehberi" çeşitli oteller listeler giriş için ödeme yaparsınız. Bu web sitesinin iyi niyet dışında yapılır, ancak bakım ve yeni makaleler gelişimi için biraz para gerekiyor. Bu oteller desteği bize sitenin tutmaya yardımcı olur.

5.) "Yemek" bölümü bulmak için birkaç temel makaleleri var terbiyeli, fuar fiyatları geleneksel yiyecek. Bu bölüm biraz az gelişmiştir. Bira bahçeleri ve Salzburg kafe listesini unutmayın.

6.) "Çevre" bölümünde hemen çevresinde ve daha uzak yerlerde gün için öneriler gezileri içerir. Ayrıca, Salzburg Devlet her birey için belediye Salzburg ve bilgi resmi seyahat hedefleri hakkında kısa makaleleri var.

Ziyaret Visit-Salzburg.net

Ziyaret Visit-Salzburg.net yalnızca İngilizce olarak mevcuttur. Bu sayfa farklı dillerinde insanlar için bir sözde "açılış sayfası" dır. Herhangi bir hiç İngilizce bilmeyen, bizim Salzburg kılavuzu çevirmek için Google Visit aracı kullanmak isteyebilirsiniz.

Go to: "Visit-Salzburg.net - Homepage"Visit-Salzburg.net